Restauracja Bachus serdecznie zaprasza na „Perfekcyjny Wieczór” z największymi przebojami zespołu Perfect !!! Perfect, to od lat kochany zespół z największymi przebojami: “Nie płacz Ewka”, “Autobiografia”, “Niewiele ci mogę dać”, “Kołysanka dla nieznajomej” i wiele innych. Trzech zakochanych w muzyce przyjaciół, postanowiło zagrać Perfect akustycznie, a ich projekt dedykowany jest całemu zespołowi Perfect za wkład w Polską muzykę, emocje i to, że z tak dobrymi przebojami rodziliśmy się, dorastaliśmy i jesteśmy dziś. Na koncert zapraszamy w piątek 10 maja 2019 od godz.20.00. Będzie jak to zawsze mówi Grzegorz Markowski „Po prostu Perfect” !!!

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦

Perfekcyjne Przeboje zagrają:

ROBERT PAWLAK – wokal
TEODOR CYRULIK -gitara
MICHAŁ CIELEBĄK – piano

internet:
www.facebook.com/pg/Perfekcyjne-Przeboje

video:
https://www.youtube.com/watch?v=irsgNS2iQVM

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Data: 10.05.2019 (piątek)
Godzina rozpoczęcia koncertu: 20.00

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Miejsce:
Restauracja Winiarnia Bachus
Zielona Góra, ul. Stary Rynek 1
Restauracja Winiarnia Bachus
https://winiarnia-bachus.pl

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Bilety: 40 zł
Rezerwacje stolików: tel. 511 161 212

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
wydarzenie:
https://www.facebook.com/events/412943772833844/

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Restauracja Winiarnia Bachus
Rok 2019, to rok przełomowy dla naszej restauracji. Bachus to pasja do tradycyjnej kuchni polskiej z nowoczesnym akcentem. Znajdziecie nas w samym sercu miasta, schodząc w dół schodami miejskiego ratusza. Wyjątkowy klimat, najlepsza kuchnia oraz bogata oferta win lokalnych sprawia, że do Bachusa wraca się często!

To miejsce, do którego przychodzi się zarówno na lunch, spotkanie biznesowe lub towarzyskie. Kieliszek dobrego wina, whisky lub filiżankę wyjątkowej kawy? Żaden problem. Organizujemy wieczorki muzyczne oraz menu degustacyjne, dbając o najwyższą jakość usług.

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦
Organizacja koncertów w lokalu:
Igor Skrzyczewski
Stowarzyszenie
Art Of Underground
tel. 605 432 744

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦